با توجه به فعالیت برخی افراد سودجو در فضای مجازی و لطمه زدن به کسب و کارهای افراد موفق در این فضا، مجموعه قوانین فروش محصول در مانا سختگیرانه طراحی شده اند تا ضمن جلوگیری از فعالیت این افراد، مانع از آن شویم تا با ارائه محصولات نبی کیفیت ، فرصت همکاری را از مدرسان دیگر بگیرند و حقوق دیگر مدرسان که به طور حرفه ای و با صداقت در این حوزه مشغول به فعالیت هستند، رعایت شده و بتوانیم در محیطی سرشار از اعتماد میان فراگیران و مدرسین ، ضمن کسب رضایت بیش از پیش فراگیران ، فروش موفقی برای شما فروشنده گرامی به ارمغان بیاوریم. به همین منظور سیستم تایید هویت همکاران در مانا طراحی شده است و شما همکار گرامی می توانید با طی مراحل ذیل، حساب کاربری خود را تایید نمایید.

برای تائید حساب کاربری خود مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

1- راهنمای درج محصول در مانا را مطالعه کرده و با فرایند و شرایط ثبت محصول در سایت آشنا شوید.

2- اسکن پشت و روی کارت ملی خود را (فروشنده) آماده کنید.

3- فایل قرارداد را دانلود کرده و پس از مطالعه دقیق متن قرارداد، تکمیل آن و امضای تمام صفحات، نسخه اسکن شده از تمام صفحات را آماده کنید. (توجه: از درج امضای دیجیتال پرهیز کرده و صرفا صفحات قرارداد را به صورت دستی تکمیل و اسکن نمایید)

4- اطلاعات درخواستی در فرم زیر را تکمیل کرده و فایل های آماده شده در مرحله 2 و 3 را در یک فایل فشرده به فرمت Zip قرارداده و با استفاده از فرم آپلود مدارک، فایل آماده شده را در مانا آپلود نمایید.

لطفا پیش از ارسال فرم به موارد زیر توجه فرمایید:

* اطلاعات پرداخت وارد شده در فرم زیر برای تسویه حساب های بعدی شما استفاده خواهد شد و پس از تایید قابل تغییر نخواهد بود.

* تطابق کامل مشخصات دارنده حساب بانکی با مشخصات هویتی فروشنده که در قرارداد درج شده است کاملا ضروری است.

*اسکن کارت ملی می باید کاملا خوانا، رنگی و به صورت پشت و رو باشد.

*صفحات قرارداد می باید کاملا خوانا و بدون خط‌خوردگی تکمیل شده و با کیفیت مناسب (قابل چاپ) اسکن شوند.

[mnsfpt_authentication_page]

0